NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

VILNIAUS RESTORANAI IR KAVINĖS TOBULOMS “INSTAGRAM” NUOTRAUKOMS

Nuotraukos ir asmenukės tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Prisimenate, kaip anskčiau iš fotoateljė pasiėmus nuotraukas jas atsargiai dėdavom į nuotraukų albumus? „Instagram“ platforma – toks pats nuotraukų albumas, tik visas nuotraukos išpildymo procesas užtrunka 10 kartų trumpiau. Ir jei prieš kelis metus į šią platformą keldavome tik geriausius kadrus – dabar keliame viską ir labiau dėl savęs.

Tačiau visas „Instagram“ bumas vis dėl to stipriai paveikė mūsų realybę ir gyvenimą aplink. Net kavinių ir restoranų savininkai stengiasi pritraukti lankytojus ne tik skaniu maistu, bet ir estetiška, akiai malonia aplinka.

Todėl  šį kartą dalinamės vietomis, kurios mums atrodo vertos vizito ne tik dėl skanaus maisto, bet ir dėl įspūdingos, nuotraukos vertos aplinkos.

1. PINK&YELLOW TERASA

Vieta su tobulais kokteiliais, išskirtiniu maistu bei įspūdinga panorama, nuo kurios atsiveria Gedimino pr., Lukiškių aikštė ir Vilniaus senamiestis. Šią vietą rasite prie „Live Square“ verslo komplekso, kuris įsikūręs šalia Lukiškių aikštės.

Rekomenduojame rezervuotis staliuką iš anksto, jog galėtumėte sedėti geriausiose vietose, o jei norite tik pasidairyti ir pasigrožėti – terasa yra atvira visiems lankytojams, ten rasite paruoštas sedėjimo vietas žmonėms užsukantiems tiesiog pasigerėti nuostabiu Vilniaus grožiu.

2. AUGUSTAS IR BARBORA LOVE STORY CAFÉ

Šios vietos romatiškas ne tik pavadinimas, bet ir aplinka, kuri būna visada papuošta išskirtinėmis dekoracijomis ir gėlėmis. O desertai ten tikrai verti nuodėmės. Ten rasite mūsų kolektyvo pamėgtą rožinę latte su burokėliais, kuri nustebins net ir didžiausią skeptiką.

Šią kavinę rasite Stiklių gatvėje. Privalome paminėti, jog Stiklių gatvė yra verta apsilankymo, nes joje kiekvienas kampelis yra ypatingas ir traukiantis akį.

3. SPRITZ SUMMER GARDEN

Pilies gatvėje, šalia Soprano ledainės pasislėpęs vidinis kiemas, kuriame vos įžengus pasijausite tarsi egzotinėje šalyje. Palmės, papūgos, ryškios spalvos ir visus stebinti Frida Kahlo, burnoje tirpstantys itališki užkandžiai ir geriausi mieste Spritz kokteiliai. Ten net tik smagiai pasibūsite su draugais, bet ir pajusite atostogų pulsą, kuris leis apsipūsti po darbo savaitės.

 

4. PANAMA FOOD GARDEN

Norite pasijausti kaip tikrame pasakų namelyje, kuriame jūsų skonio receptoriai šoks laimės  šokį? Primygtinai siūlome apsilankyti Panama Food Garden, kuris įsikūręs Žvėryne, viename seniausių ir gražiausių Vilniaus gyvenamųjų rajonų. Visa aplinka užburia ir iš ten tikrai nesinori greitai išeiti. Todėl jei planuosite apsilankyti, savo dienotvarkėje paskirkite bent kelias valandas ir pasimėgaukite išskirtine aplinka.

5. FABRIKĖLIS

Esate gamtos žmogus? Mėgstate tikrą gurmanišką maistą? O gal jums svarbu, jog maistas būtų pagamintas tik iš Lietuvoje užaugintų produktų? Viską rasite Fabrikėlis, kuris įsikūręs tarp šimtamečių pušų. Ten tikrai nereikia sedėti prie staliuko, galima pasitiesus pledą ir ištiesus kojas mėgautis gamta ir maistu arba įkristi į hamaką ir atsipalaiduoti. O po skanios vakarienės galite namo parsinešti konservuotų gėrybių, užtepėlių, duonos – įvairiausių skanumynų, kurie su meile gaminami Fabrikėlio šefo. Šią nuostabią vietą rasite Antakalnyje, Pasakų gatvėje.

Šį sąrašą norėtūsi tęsti ir tęsti, nes Vilniuje tiek daug gražių vietų, kuriose širdis apsala nuo gastronomijos šedevrų ir tobulos aplinkos, kurioje norisi praleisti ne vieną ir ne dvi valandas. Tačiau čia pateikiame jau ne vieną kartą išbandytas ir pamiltas vietas, kuriose apsilankę – nenusivilsite. Mes pažadame.

 

Linkime skanių ir gražių atradimų!

KITI STRAIPSNIAI

Mada

Metų pradžia mus priverčia stabtelėti ir apgalvoti savo tikslus ir įpročius. Naujas startas neįsivaizduojamas ir be atnaujinto įvaizdžio ar bent...

Skaityti
Šventės

Gruodis – tai laikas, kai norime dovanoti ir dalintis gerumu, kai norime būti drauge ir sukurti pačią geriausią nuotaiką. Pasiruošimo...

Skaityti
Mada

Ekologija, tvari mada, rūšiavimas – žodžiai, apie kuriuos pagalvojame, jei ne kasdieną, tai bent jau į savaitę kartą. Juos matome...

Skaityti