NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

Vidurvasaris – vasaros išpardavimų pradžia.

Ar žinote tą jausmą, kai vykstant atostogų į šiltus kraštus lipant iš lėktuvo pajaučiate karščio bangą? Tik ją pajautę iškart pagalvojote – atostogos prasidėjo.

Galime tik džiaugtis, jog šiuo metu lietuviška vasara tokia, tarsi nuolat atostogautumėm šiltuose kraštuose. Tačiau jau daugiau nei mėnesį trunkantis karštis gali varginti, vis dažniau norisi likti kondicionierių sukuriamoje vėsumoje.

Šiuo metu yra ypač puiki proga pavargus nuo karščio užsukti į prekybos centrus ir paieškoti perliukų jau prasidėjusiame vasaros išpardavime. Tai puikus metas papildyti rudens garderobą, išleidžiant mažesnę sumą. Tačiau nepraleiskite progos apsipirkti ir vasarai – ji dar tikrai iš Lietuvos ilgai nesitrauks.

Į ką verta atkreipti dėmesį?

Natūralumas – apsipirkdami išpardavimo metu rinktės tik natūralias medžiagas, tokias kaip linas, medvilnė. Jos leidžia kvėpuoti odai, yra lengvai prižiūrimos, turi termoreguliacinių savybių, kurios leis jūsų odai kvėpuoti ir jaustis patogiai tiek vasarą, tiek rudenį.

Siūlome pasidairyti Unlabel pavasario/vasaros kolekcijoje, kurioje rasite iš mados neišeinančių siluetų, natūralias spalvas ir visur pritaikomus drabužius.

Visą UNLABEL kolekciją galite apžiūrėti – https://bit.ly/3rb1bPl

Kosmetika – išpardavimo metu galima sutaupyti ne tik drabužiams ir aksesuarams, bet ir kosmetikos prekėms. Gal tai puiki proga išbandyti naują prekinį ženklą ar surasti savo naują mėgstamiausią produktą? Siūlome pasižvalgyti mūsų BIOCOS bei YOU&OIL asortimente, kuriame tikrai atrasite natūralias ir efektyvias priemones.

Visą BIOCOS asortimentą galite peržiūrėti čia: https://bit.ly/2VzDMLO

 

Visą YOU&OIL asortimentą galite rasti čia: https://bit.ly/3xzGmj7

Laisvalaikio drabužiai – juk tai patys geriausi drabužiai, su kuriais gali jaustis patogiai tiek gamtoje, tiek namie. Šiuolaikinė mada leidžia su kokybiškais laisvalaikio drabužiais nueiti net į restoraną.  Pas mus rasite nuolaidas 2RU2RA kolekcijai, kurioje dominuoja žemės spalvos ir šių metų top spalva – žalsva.

Visą 2RU2RA asortimentą rasite čia: https://bit.ly/3r2g9qV

Nepraleiskite progos sutaupyti! Vidurvasario išpardavimas yra puikus metas išsirinkti sau tinkamas prekes ir džiaugtis sutaupius.

Linkime gražios vasaros, šiltų vasaros vakarų ir gerų pirkinių

 

KITI STRAIPSNIAI

Mada

Orui atšilus, neišvengiamai keičiame savo garderobą ir renkamės lengvesnius, šviesesnius drabužius. Dažnai tai asocijuojasi su naujų pirkinių sąrašu ir daug...

Skaityti
Mada

Metų pradžia mus priverčia stabtelėti ir apgalvoti savo tikslus ir įpročius. Naujas startas neįsivaizduojamas ir be atnaujinto įvaizdžio ar bent...

Skaityti
Šventės

Gruodis – tai laikas, kai norime dovanoti ir dalintis gerumu, kai norime būti drauge ir sukurti pačią geriausią nuotaiką. Pasiruošimo...

Skaityti