NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

TVARI MADA

Ekologija, tvari mada, tvarus gyvenimo būdas – tai visiems gerai žinomos frazės, kurios dabar lydi kiekvieną, gamta ir sveikesniu gyvenimo būdu, susirūpinusį žmogų. Kas yra tvarus aplinkai produktas, tvarus vartojimas, arba – kaip galime prisidėti prie tvarios aplinkos kūrimo?

Visai neseniai džiaugėmės dėl pandemijos metu sumažėjusios oro taršos, kurią nulėmė užsidarę fabrikai, mažesnis transporto priemonių judėjimas ir lėtesnis gyvenimo būdas, tačiau dabar, praėjus šiek tiek laiko, imame pastabėti ir negiamą pusę – padidėję vienkartinių indų kiekiai, vienkartinės kaukės, pirštinės ir daug kitų tik vieną kartą panaudojamų priemonių.

Žinoma, to greičiausiai negalėjome išvengti. Tačiau yra būdų kaip galime prisidėti prie gamtos tausojimo! Ar žinote, kokia industrija yra viena taršiausių pasaulyje? Jeigu spėjote, kad greitosios mados – nesuklydote. Greitosios mados drabužiai yra kuriami vienkartiniams užsidėjimams, todėl yra nekokybiški, ir greitai išmetami. Kiekvienais metais pasaulyje išmetama 13 milijonų tonų drabužių, iš kurių net 95% dar galėtų būti perdirbti.

LOCALS.LT pasisako už tvarumą – mes prekiaujame tik atrinktais prekės ženklais, kurie nevykdo masinės gamybos, renkasi išskirtinai kokybiškas medžiagas o jų kurtus drabužius galima dėvėti ne vieną sezoną. Dėl aukštos kokybės, tokių drabužių kainos didesnės, tačiau įvertinus produkto ilgaamžiškumą ir tai, jog jis atrodys gerai bei neišeis iš mados net ir praėjus keletui metui, manome, jog verta investuoti.

Taip pat, daugelis mūsų prekės ženklų gamina drabužius iš perdirbtų medžiagų arba socialiai prisideda prie įvairių organizacijų. Pavyzdžiui, naujausias mūsų prekės ženklas – MAKARA WEAR gamina maudymosi kostiumėlius iš perdirbtų plastiko buteliukų! O mes pakuodami ir siųsdami Jūsų užsakytas prekes renkamės lengvai perdirbamas pakuotes, jog sumažintumėm išmetamų šiukšlių kiekį. Drąsiai galime teigti, jog pasisakome už tvarų gyvenimo būdą ir švaresnį pasaulį mums bei aplinkiniams.

Kitą kartą norėdami įsigyti drabužį, rankinę ar papuošalus iš greitosios mados parduotuvių – sustokite ir pagalvokite, gal vis dėl to geriau yra įsigyti vieną kokybišką prekę, nei tą, kuri jau po poros skalbimų arodys nekaip? Žinoma,  daugeliui laimę atneša pilna spinta ir galimybė kiekvieną dieną puoštis skirtingais drabužiais, tačiau kviečiame prieš kiekvieną pirkinį pagalvoti apie mūsų planetą ir jos ateitį. Rinkimės tvarumą kartu!

KITI STRAIPSNIAI

Mada

Metų pradžia mus priverčia stabtelėti ir apgalvoti savo tikslus ir įpročius. Naujas startas neįsivaizduojamas ir be atnaujinto įvaizdžio ar bent...

Skaityti
Šventės

Gruodis – tai laikas, kai norime dovanoti ir dalintis gerumu, kai norime būti drauge ir sukurti pačią geriausią nuotaiką. Pasiruošimo...

Skaityti
Mada

Ekologija, tvari mada, rūšiavimas – žodžiai, apie kuriuos pagalvojame, jei ne kasdieną, tai bent jau į savaitę kartą. Juos matome...

Skaityti