NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

TOP 5 VALENTINO DIENOS DOVANŲ IDĖJOS JAM IR JAI

Ar jau žinote kaip nustebinsite mylimą žmogų Valentino dienos proga? Be abejonės, dauguma sutiktų, jog svarbiausia yra dėmesys bei kokybiškas laikas kartu, tačiau juk taip malonu pradžiuginti antrąją pusę kruopščiai apgalvota ir būtent jam išrinkta dovana. Todėl pateikiame Jums TOP 5 Valentino dienos dovanų idėjas JAI ir JAM.

 

TOP 5 DOVANOS JAI

1. Papuošalas

Ne paslaptis, jog moterys mėgsta puoštis, todėl, tikriausiai, nėra geresnės Valentino dienos dovanos nei papuošalas. Tai yra dovana, kuri išliks brangi ilgus metus, o gal net amžinai. Visai nesvarbu ar tai prabangūs auskarai su deimantais, ar minimalistinė raudono siūlo apyrankė. Bet koks papuošalas bus brangus ir vertinamas, kada jį dovanoja mylimas žmogus.

 

2. Apatiniai

Viena iš populiariausių Valentino dienos dovanų moterims – apatinis trikotažas. Svarbu suprasti, jog moterims apatiniai yra labai svarbi aprangos dalis. Tinkami apatiniai padeda moteriai pamilti savo kūną bei labiau pasitikėti savimi. Todėl tikrai neprašausite pro šalį pasirinkdami savo mylimąją nustebinti seksualiu ir stilingu apatinių komplektu.

 

3. Kosmetika

Turbūt kiekvienai moteriai patinka išbandyti naujas kosmetikos priemones ir palepinti savo odą ar plaukus. Tačiau, žinoma, dovanai reikėtų rinktis ne prekybos centruose masiškai parduodamus produktus, o prabangesnes, kokybiškesnes priemones. Lietuvių kurta kosmetika paskutiniu metu nenusileidžia pasauliniams prekių ženklams, todėl dovanai tikrai galite rinktis lietuviškus produktus.

 

4. Rinkinys kaukių ir šilkinės pagalvės

Kadangi šiais metais Valentino dienos negalėsite sutikti prabangiame SPA, besimėgaujant grožio ritualais ar masažais. Galite padėti savo moteriai visa tai susikurti namuose. Tam puiki dovana prabanga, ypatingu dėmesiu ir subtilumu alsuojantis šilkinis rinkinys. Jį sudaro 100 natūralaus šilko miego akiniai ir pagalvės užvalkalas bei drėkinanti lakštinė kaukė. Ši dovana ypatingai tiks toms, kurioms rūpi odos spindesys ir kokybiškas poilsis.

 

5. Stilingas džemperis

Jeigu jūsų mergina tikra fašionista, domisi mados tendencijomis ir visada atrodo tarsi nužengusi nuo podiumo, jai tikrai patiks stilingas, lietuvių dizainerių kurtas džemperis. Nepamirškite, jog sportiniai drabužiai vis dar mados viršūnėje, todėl su tokia dovana tikrai neprašausite!

 

TOP 5 DOVANOS JAM

  1. Kvepalai

Kvepalai visada pasiteisinanti dovanos idėja. Be to, kas labiau sužadina romantinę nuotaiką jei ne kerintys kvapai? Renkant kvapą jums pagelbės žinojimas kokiais kvepalais dabar jūsų vyras kvepinasi. Tuomet paieškokite informacijos apie juos, išsiaiškinkite visas kvapų natas ir ieškokite panašaus aromato. Rekomenduojame kvepalus rinktis iš Aisčio Mickevičiaus kurtų kvepalų FUMparFUM asortimento. Šio nišinio parfumerijos prekės ženklo kvepalai pripažinti ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

 

2. Žvakė

Universali ir visiems tinkanti dovana – kvapni žvakė. Būtent jos padeda susikurti jaukų ir nepamirštamą vakarą, neišeinant iš namų. Paruoškite romantišką vakarienę, padovanokite kvapnią žvakę ir kurkite romantiškas akimirkas.

 

3. Kosmetika vyrui

Nors dažnai atrodo priešingai, tačiau vyrams kosmetika yra ne ką mažiau svarbi nei moterims. Vyrų oda taip pat jautri šalčiams, vėjams ar saulei. Todėl kokybiškos kosmetikos rinkinys – puiki ir praktiška dovana vyrams.

 

4. Kietųjų šampūnų rinkinys

Pasauliui skęstant plastike, svarbu rinktis ekologiškas, gamtą tausojančias dovanas. Viena tokių – rankų darbo SOLIDU kietieji šampūnai. Šie šampūnai sukurti Lietuvoje, vadovaujantis „zero-waste“ ir atsakingo vartojimo principais. Be vandens. Be plastiko. Koncentruota ir SOLIDU.

Būtent Valentino dienai siūlome SOLIDU rinkinį sukurtą JAM ir JAI. Išbandykite tai kartu!

 

5. Moderni piniginė

Praktiška, moderni ir labai vyriška dovana – NOCOIN piniginė. Ši piniginė ypatinga tuo, jog joje esantis mechanizmas greitai ir tvarkingai išrikiuoja korteles kiekvieną kartą paspaudus mygtuką. Kadangi vyrai mėgsta piniginę nešioti kišenėje, ši sukurta taip, kad būtų patogu – lengva ir kompaktiška.

 

Tikimės, jog šios dovanų idėjos jums patiko ir savo mylimiesiems išrinksite dovanas, apie kurias jie svajoja!

KITI STRAIPSNIAI

Mada

Orui atšilus, neišvengiamai keičiame savo garderobą ir renkamės lengvesnius, šviesesnius drabužius. Dažnai tai asocijuojasi su naujų pirkinių sąrašu ir daug...

Skaityti
Mada

Metų pradžia mus priverčia stabtelėti ir apgalvoti savo tikslus ir įpročius. Naujas startas neįsivaizduojamas ir be atnaujinto įvaizdžio ar bent...

Skaityti
Šventės

Gruodis – tai laikas, kai norime dovanoti ir dalintis gerumu, kai norime būti drauge ir sukurti pačią geriausią nuotaiką. Pasiruošimo...

Skaityti