NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

Tikrų akimirkų metas

Gruodis – tai laikas, kai norime dovanoti ir dalintis gerumu, kai norime būti drauge ir sukurti pačią geriausią nuotaiką. Pasiruošimo šventėms įkarštyje visi skubame, lekiame ir sukame galvas, kaip pradžiuginti mums brangiausius. Tikrai ne vienas turbūt esame pagalvojęs „bet juk jis/ji turi viską!” Ypač dovanų ieškant paskutinėmis dienomis – ši mintis kaip šešėlis veja vos ne kiekvieną idėją. Bet juk šventės gali būti ir apie kitokias dovanas, ne tik tas, kurios pakuojamos į margą popierių ir perrišamos kaspinu.

Turbūt sutiksite, kartais taip norime nustebinti, kad pamrštame pačias paprasčiausias, bet universaliausias idėjas, kurios pradžiugins kiekvieno širdį. Juk kartais užtenka ir ranka rašyto atviruko, į prisiminimus nukeliančios nuotraukos ar kvietimo išgerti kavos. Padovanokime brangiausią dovaną, kurios nenupirksi už jokius pinigus – tai savo laiką ir dėmesį.

Ką šventės reiškia mums? Mums tai susikaupimo ir apmąstymo laikas. Norime pasidžiaugti tuo, ką turime, padėkoti, atsiprašyti, norime pabūti čia ir dabar, su savo artimaisiais, trumpam sustoti ir neskubėti.

Tuo pačiu tai laikas, kai norisi nuoširdžiai juoktis, apkabinti ir šokti. Norisi švęsti gyvenimą ir perduoti kitam tik pačią geriausią emociją. Norisi papasakoti linksmą istoriją, net jei ji šiek tiek išgalvota, prisiminti juokingus nutikimus ir, žinoma, svajoti. Norisi žiūrėti filmus, matytus jau daug kartų, klausytis dainų, kurių žodžius moka visas pasaulis ir valgyti sočiai, lyg už visus metus. Norisi negalvoti apie laiką ir neskaičiuoti jo, lyg valandos ir minutės neegzistuotų.

Visiems, dar ieškantiems dovanų, linkime šiemet pagalvoti ir apie tuos, kurie turi mažiau, pasidalinti džiaugsmu su savo brangiausiais ir tais, kuriems jo trūksta. Kviečiame rinktis apgalvotas dovanas, turėti mažiau, bet to, kas tikrai džiugina.

Laikais, kai be didelių problemų galima gauti kokį tik nori daiktą iš kito pasaulio krašto, vis daugiau džiaugsmo atneša kaimyno, giminaičio ar vietinio kūrėjo rankų darbo produktas. Vis daugiau teigiamų emocijų atneša daiktas, kuris nebūtinai supakuotas į storą sluoksnį margaspalvio popieriaus ar didelę dėžę, bet supakuotas su meile ir dėmesiu.

Per šias šventes linkime išgyventi tikras akimirkas ir emocijas, bent trumpam sustoti nuo begalinio bėgimo ir pabūti, negalvojant apie jokius rūpesčius. Linkime pabūti geru sau pačiam ir savo brangiausiems dovanoti dėmesį ir šilumą.

KITI STRAIPSNIAI

Mada

Orui atšilus, neišvengiamai keičiame savo garderobą ir renkamės lengvesnius, šviesesnius drabužius. Dažnai tai asocijuojasi su naujų pirkinių sąrašu ir daug...

Skaityti
Mada

Metų pradžia mus priverčia stabtelėti ir apgalvoti savo tikslus ir įpročius. Naujas startas neįsivaizduojamas ir be atnaujinto įvaizdžio ar bent...

Skaityti
Mada

Ekologija, tvari mada, rūšiavimas – žodžiai, apie kuriuos pagalvojame, jei ne kasdieną, tai bent jau į savaitę kartą. Juos matome...

Skaityti