NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

SUTIKITE ŠV. VELYKAS JAUKIUOSE NAMUOSE

Tikriausiai nėra labiau pavasariškos šventės nei Velykos. Bundanti gamta, vis ilgiau šildanti saulė ir jausmas tarsi gyvenimas užverda iš naujo. Pavasarį dauguma puola daryti generalinį namų tvarkymą. Juk norisi Šv. Velykas sutikti švariuose, tvarkinguose ir atnaujintuose namuose. Kaip, per daug neišlaidaujant, atnaujinti namus, įnešti daugiau pavasariškos gaivos bei jaukumo?

 

Lengviausias sprendimas – atnaujinti namų aksesuarus. Naujas pledas, paveikslas, vaza ar kita interjero detalė – pagrindiniai dalykai, kuriuos pakeitus galima sukurti visiškai naują namų įvaizdį.

 

LOCALS.LT dizaino namuose galite rasti WOOL ME pledus, MAP MY HOOD paveikslus – žemėlapius, kurie gali papuošti jūsų namus.

O gal norisi tiesiog papuošti savo Velykinį stalą? Tam puikiai tiks nauji indai, žvakės, padėkliukai, augalai. Siūlome rinktis NATURALIOS IDĖJOS žvakes, AGNĖS KONDRATAITĖS keramiką, RIO LINDO pjaustymo lenteles, prekės ženklo DREVĖ indus.

Taip pat, norime pristatyti naujieną – stilingus G.T. DESIGN padėkliukus skirtus kavos puodeliui ar taurei.

 

Nepabijokite stalo dekoruoti nedideliais vazoniniais augalais (Jūsų dėmesį tikrai patrauks RIO LINDO vazų rinkinys su samanomis!) arba tiesiog pamerkite į vazą “kačiukų”!

Na, o jeigu pokyčių interjere nesinori, tačiau vis tiek galvojate ką naujo įnešti į namus, rinkitės namų kvapus! Jie garantuos visiškai kitokį jausmą, vos peržengus namų slenkstį.

Siūlome mūsų el.parduotuvėje pasidairyti SMELLS LIKE SPELLS, NATŪRALIOS IDĖJOS, FUMparFUM namų kvapų skiltyse. Namų kvapas turi daug galios paveikti nuotaiką ir atmosferą namuose, tad, nors ir atrodo toks nežymus pokytis, tačiau tikrai padės sukurti jaukių namų jausmą.

 

 

Tikimės, jog jūsų šventės bus jaukios ir atneš į namus bei asmeninį gyvenimą pavasario lengvumą. Šį pavasarį linkime būti pozityviems!

 

LOCALS.LT komanda

KITI STRAIPSNIAI

Mada

Orui atšilus, neišvengiamai keičiame savo garderobą ir renkamės lengvesnius, šviesesnius drabužius. Dažnai tai asocijuojasi su naujų pirkinių sąrašu ir daug...

Skaityti
Mada

Metų pradžia mus priverčia stabtelėti ir apgalvoti savo tikslus ir įpročius. Naujas startas neįsivaizduojamas ir be atnaujinto įvaizdžio ar bent...

Skaityti
Šventės

Gruodis – tai laikas, kai norime dovanoti ir dalintis gerumu, kai norime būti drauge ir sukurti pačią geriausią nuotaiką. Pasiruošimo...

Skaityti