NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

Pojūčių kupini ODORO namų kvapai

Turbūt sutiksite, kad kvapas ir spalva – itin stiprūs žmogaus pojūčiai, kurie leidžia mums pažinti pasaulį. Viena spalva mus tonizuoja ir suteikia energijos, kita ramina, viena įkvepia kūrybiškumui, kita – sukelia romantiškus jausmus. Lygiai taip ir kvapai – tam tikri jie gali nukelti mus į tolimus prisiminimus ir sužadinti pačius įvairiausius jausmus.

O ar kada pagalvojote, kaip mus veikia kvapo ir spalvos sintezė? ODORO namų kvapų kolekcija SENSE sukurta taip, kad kiekvienas itin charakteringas kvapas yra sujungtas su jį geriausiai atspindinčia spalva. Taip namų kvapas įgauna visai kitą reikšmę – tai stilinga interjero detalė, pasakojanti tų namų istoriją.

Jei dar neapsilankėte LOCALS.LT parduotuvėse ir neišbandėte šių kvapų, kviečiame susipažinti su šių kvapų paveikslais per tekstą. Vis tik geriausia išbandyti – garantuojame, kad kiekvienas išsirinks kažkurį iš šių trijų!

OPTIMIST – pakylėjantis ir erdvus kvapas, kurį sukuria draugiška energingo mandarino, jaukaus kedro ir rytietiško gintaro kvapų natų derinys. Sukuria pasitikėjimo, geros savijautos jausmą, skatina kūrybiškumą ir teigiamas emocijas. Šis kvapas lengvas ir gaivus, tad nebus įkyrus, puikiai tiks tiek poilsio, tiek darbo erdvėje.

KVAPO NATOS

Viršutinės: mandarinas, kedras, rožė.

Širdies: apelsinas, žiedas, muskatas, imbieras.

Bazinės: gintaras, baltas muskusas.

Kvapo kilmė: Ispanija

BOTANIST kvapas itin jaukus ir žadinantis smalsumą. Tai ryškus, žemiškas ir rytietiškas aromatas, kurį atskleidžia stiprus pačiulio ir vanilės duetas, praturtintas citrusų ir vaisių natomis. Visos natos kartu sukuria žaluma ir prabanga kvepiančią patirtį. 

KVAPO NATOS

Viršutinės: citrusiniai vaisiai, mandarinas.

Širdies: vaisiai, persikai, abrikosai.

Bazinės: vanilė, pačiulis.

Kvapo kilmė: Prancūzija.

Kvapas ICON – vienareikšmiškai ryškiausias kolekcijos kvapas! Tai patrauklus ir jausmingas aromatas, paliekantis ilgalaikį įspūdį. Turtingas ir sodrus derinys, kuriame žaidžia saldžios uogų ir vaisių natos,  romantiškos žibuoklės ir magnolijos natos, gurmaniškoji raudonojo vyno nata bei šilta beržo medienos nata.

KVAPO NATOS

Viršutinė dalis: vynuogės uogos.

Širdies: žibuoklė, magnolija.

Bazinės: raudonasis vynas, beržas.

Kvapo kilmė: Ispanija.

SENSE kvapų kolekcija puikiai papildys jūsų namų interjerą ir užburs emocijomis! Išbandykite LOCALS.LT parduotuvėse.

Apžiūrėkite ODORO naujienas:

ODORO – LOCALS.LT

KITI STRAIPSNIAI

Visi pamatę bent Eifelio bokšto kontūrus paminime Paryžių, pastebėjus Laisvės statulos vaizdą, galvoje net suskamba „New York, New York”. O...

Skaityti

Žodis „lauktuvės” mums visiems yra gerai pažįstamas, visgi terminų žodynas sukonkretina jo reikšmę: lauktuvės – laukiantiesiems dovanos; ko nors laukimo...

Skaityti

Perlai jau nuo senų senovės buvo vertinami dėl savo magiško spindesio ir žėrėjimo. Net keičiantis mados tendencijoms, perlai niekuomet netapo...

Skaityti