NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 69€

Pavasario spintos revizija – ką įsigyti tikrai verta?

Pavasaris – puiki proga atlikti spintos reviziją – peržiūrėti jau turimus drabužius ir papildyti naujais. Atliekant spintos reviziją svarbu atkreipti dėmesį, kad visi siluetai ir kirpimai tiktų jūsų figūrai bei spalvos derėtų tarpusavyje, kitaip tariant, užtikrinti, kad spintoje “budėtų” lengvai derinamų tarpusavyje ir tinkančių jums drabužių kapsulė.

Dažnai girdimas klausimas – tai ką gi reikia įsigyti šį pavasarį? Mūsų atsakymas – tai, kas papildys jūsų spintos kapsulę ir bus nešiojama įvairiomis progomis. 🤍 Verta rinktis ir investuoti į kokybiškus drabužius, kurių audiniai pasižymi geromis savybėmis ir lengva priežiūra. Atraskite drabužius, kurie bus aktualūs ne vieną sezoną ir kuriuos galite lengvai papildyti madingais aksesuarais bei detalėmis. Taip kasdien atrodysite stilingai ir nenuobodžiai, o kas svarbiausia – jums nereikės gaišti laiko, sukti galvos ir išleisti krūvos pinigų vis naujiems drabužiams!

Jei susiduriate su sunkumais kuriant savo spintos kapsulę arba nežinote, kurie drabužiai yra ilgaamžiai ir verti turėti, tikrai galite pasikliauti CAPSULE by Agnė Gilytė prekės ženklu, kuriame rasite lengvai tarpusavyje derinamus, universalius drabužius. Jie praktiški ir neįpareigojantys, tad įneša harmonijos ne tik į spintą, bet ir į gyvenimą. Kiekvieną rytą prabudus jūs jau žinosite, kad savo spintoje lengvai atrasite dar nepabodusį, puikiai jums tinkantį derinį! Jūsų drabužinėje viskas derės ir net atsitiktine tvarka iš spintos ištraukus keletą drabužių – jie atrodys stilingai ir apgalvotai.

Ir tai nereiškia, kad jums reikia keisti visą garderobą, galite pradėti įsigydami vieną kokybišką drabužį, kurį priderinsite prie bazinių drabužių, ir susikursite skirtingų derinių variacijų. Kas sezoną papildant savo drabužinę visai nejučia susikursite stiprią kapsulę, kuri taps jūsų vizitine kortele. Na, o jei norite atsinaujinti iškart ir padaryti savo spintoje radikalias permainas – įsigyktie visą CAPSULE by Agnė Gilytė spintos kapsulę ir sutikite pavasarį su nauju, užtikrintu įvaizdžiu!

Pabaigai norime pateikti pavyzdį, kaip su CAPSULE by Agnė Gilytė kelnėmis ‘LEIDEN’ galite sukurti skirtingus įvaizdžius – nuo klasiško, solidaus iki jaukaus ir kasdienio. Vienas drabužis– daugybė skirtingų derinių!

CAPSULE by Agnė Gilytė drabužius rasite visose LOCALS.LT fizinėse parduotuvėse. Atraskite lengvus ir stilingus pasirinkimus!

KITI STRAIPSNIAI

ADELE NOTES – tai preciziškų formų, subtiliai prabangūs juvelyrės Adelės Dagytės kūriniai, kurie priglunda lyg kvapas. „Notes“ – tai juvelyrikos...

Skaityti

Megztinis, tai vienas tų drabužių, kurį lengvą derinti ir malonu nešioti. Kokybiškas megztinis pasižymi jaukumu ir elegancija, galime nešioti tiek...

Skaityti

ADELE NOTES – naujas Adelės Dagytės juvelyrikos vardas! ADELE NOTES – tai preciziškų formų, subtiliai prabangūs juvelyrės Adelės Dagytės kūriniai,...

Skaityti