NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

RINKIMĖS LIETUVOJE SUKURTAS DOVANAS

Artėjant gražiausioms metų šventėms, kartu su jų laukimu, dideliu rūpesčiu tampa ir kalėdinių dovanų paieškos, tad kiekvienas savaip sukame galvą ką padovanoti ir kaip nustebinti artimuosius. Šie metai kiekvienam iš mūsų pažėrė netikėtų ir nelauktų išbandymų, todėl, ko gero, visi pripažintume, jog iš tikrųjų didžiausia dovana – tai sveiki mus supantys artimieji. Visgi, šventiniu laikotarpiu pradžiuginti ir nustebinti juos ne tik savo dėmesiu, bet ir jaukiomis dovanomis, įprastai trokštame kiekvienas. Tad kokias dovanas vertėtų rinktis šiemet?

Šiuo metu ypač svarbu pagalvoti apie praktiškas, originalias ir išskirtinę vertę kuriančias dovanas, kurios ne tik  pradžiugins Jūsų artimuosius, bet ir parems vietinius Lietuvos menininkus bei dizainerius. Dabartinėje situacijoje vienybė ir palaikymas yra ypatingai svarbūs kūrėjams.

Perkant dovanas,  verta investuoti į kokybę, ilgaamžiškumą bei unikalumą, ko tikrai nerastume greitosios mados parduotuvėse.  Gyvename tokiais laikais, kada pasauliniu mastu yra kalbama apie tvarią madą ir jos svarbą šiuolaikiniame gyvenimo būdo kontekste – vartojame ir perkame daug , dažnai nesusimąstydami apie tai, kur ir kokiomis sąlygomis drabužis ar daiktas buvo pagamintas, tačiau džiugu, jog šiuo laikotarpiu, vartojimo įpročiai, daugeliui tapo mažesni. Atsižvelgiant į esamus poreikius, kokybė, praktiškumas ir originalumas kiekvieno iš mūsų kasdienybėje turėtų groti pirmuoju smuiku.

Lietuvoje sukurtos ir pagamintos prekės, jau nuo seno buvo ypatingai vertinamos, tačiau globaliame pasaulyje, atsiradus galimybei pirkti iš bet kur, ėmėme vis rečiau atsigręžti į vietinę gamybą. Tad palaikant šalies dizainerių kūrybą, skatiname plėsti žinią apie lietuvišką madą bei talentingus jos kūrėjus. Dovanokime Lietuvoje sukurtas dovanas!

„Locals.lt“  rasite įvairiausių dovanų idėjų net ir patiems išrankiausiems. Propaguodami ekologiją ir tvarumą, jūsų dovanas supakuosime į naujas, gamtai draugiškas dėžutės, pagamintas iš perdirbto popieriaus.  O atsižvelgdami į šių dienų aktualijas ir palengvindami Jums dovanų paieškas, su meile atrinkome unikalias bei kūrybiškas dovanų idėjas:

Niekada neprašausite nudžiugindami savo artimą tokiomis jaukiomis dovanomis kaip aromatingas, išskirtinio dizaino namų kvapas, žvakė ar netradicinio skonio rankų darbo šokoladas.

.   

Moteriai vertinančiai kokybę ir išskirtinį dėmesį kreipiančiai į detales, puiki dovana – kašmyrinis šalikas, stilinga skarelė ar papuošalai, kurių pasirinkimas pas mus itin didelis. Rinkdamiesi papuošalus pas mus, rasite kuo nustebinti tiek klasikos bei minimalizmo gerbėją, tiek mėgstančią drąsesnius ir išraiškingus aksesuarus.

     

Ypač vertinančius tvarumą – nudžiuginkite tokiomis dovanomis, kaip stilinga gertuvė ar aplinkai draugiški kietieji plaukų šampūnai, kondicionieriai ar muiliukai, kurių įpakavime nenaudojamos jokios plastikinės pakuotės. Beje, SOLIDU pasirūpino ir itin stilingu įpakavimu!

„Užkietėjusiai“ fashionistai tikrai patiks išskirtinio dizaino rankinės, kepurės, marškinėliai ar džemperiai, kurių ilgaamžiška kokybė leis juos vilkėti ne vienerius metus. Taipogi, dabar ypač aktualūs ir madingi laisvalaikio kostiumėliai, neabejojame, jog nustebintų kiekvieną.

Net ir pačius išrankiausius vyrus rasite kuo nustebinti! Praktiška ir įdomi dovana gali būti moderni piniginė, šviestuvas, rankų darbo kaleidoskopas, kvapas automobiliui, taupyklė, pakabinami žemėlapiai – paveikslai, o pačiam didžiausiam patriotui galite išrinkti originalią dovaną su Lietuvos simbolika.

.   

Moteriai, ypatingai prisižiūrinčiai savo odą ir vertinančiai natūralius bei veiksmingus grožio priemonių ingredientus, padovanokite lietuvišką, sertifikuotą kosmetiką, kurios sudėtyje nėra jokių aplinkai kenksmingų medžiagų. Jos oda tikrai padėkos!

Namų šeimininkėms ir interjero dekoro mylėtojoms ypač patiks originalūs keramikiniai indai, puodeliai ar stilingos namų interjero dekoracijos, kurios tikrai įneš į namus jaukumo.

Kūrybiškam draugui ar antrai pusei padovanokite marškinėlius su originaliomis iliustracijomis, žaismingas kojines ar spalvingus batų raištelius. O dievinančiam prabangą – nišinius aukščiausios kokybės, Aisčio Mickevičiaus sukurtus kvepalus arba modernų laikrodį.

    

Linkime kūrybiško ir smagaus dovanų pirkimo!

Greta Kukštaitė

KITI STRAIPSNIAI

Mada

Orui atšilus, neišvengiamai keičiame savo garderobą ir renkamės lengvesnius, šviesesnius drabužius. Dažnai tai asocijuojasi su naujų pirkinių sąrašu ir daug...

Skaityti
Mada

Metų pradžia mus priverčia stabtelėti ir apgalvoti savo tikslus ir įpročius. Naujas startas neįsivaizduojamas ir be atnaujinto įvaizdžio ar bent...

Skaityti
Šventės

Gruodis – tai laikas, kai norime dovanoti ir dalintis gerumu, kai norime būti drauge ir sukurti pačią geriausią nuotaiką. Pasiruošimo...

Skaityti