NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

NATŪRALUMAS

Kaip dažnai paskutiniu metu susimąstote apie tvarumą ir natūralumą? Ar parduotuvėje renkatės daugkartinį pirkinių maišelį ar plastikinį? Gal kavinėje atsisakote imti plastikinį šiaudelį? O gal tiesiog renkatės natūralius produktus, kurie pagaminti ar įpakuoti tvariai?

Jau niekam nebekelia nuostabos tai, jog dažnai draugų kompanijoje pokalbis nukrypsta į ekologijos, natūralumo pusę. Daugeliui tampa vis aktualiau, ką gali padaryti ne tik dėl gamtos, mūsų aolinkos bet ir dėl savo sveikatos. Galima tai vadinti ekologijos ir sveikatingumo bumu, bet argi tai ne pats geriausias mados šauksmas?

Mes, LOCALS.LT, kiekvieną kartą rinkdamiesi partnerius su kuriais norime bendradarbiauti, surengiame ne vieną ir ne du pokalbius, kurių metu garsiai aptariame mūsų vertybes. Mums ypatingai svarbu vietinėje rinkoje, tvariai ir atsakingai gaminami, natūralūs produktai.

Taip mūsų partnerių rate atsidūrė tokie prekės ženklai, kaip LAIMĖ KIŠKŪNĖ, NIMFĖ, MUILIUKAS, TEPU.

NIMFĖ – tai natūrali rankų darbo kosmetika, gerai žinoma sveikų produktų parduotuvėse, mugėse bei parodose. Jie naudoja tik aukščiausios kokybės preciziškai atrinktas žaliavas, nes nori būti tikri, kad siūlo tikrai kokybišką natūralų produktą.

Perkamiausi NIMFĖ produktai LOCALS.LT yra šie:

 

NIMFĖ kietasis šampūnas LEVANDA

Šis kietas šampūnas puikiai išplauna ilgus plaukus, jie tampa spindintys ir lengvai šukuojami, net ir be kondicionieriaus! Jis sukurtas moterims, bet puikiai tiks ir vyrams. Vienas kietasis šampūnas atstoja net 2-3 buteliukus skysto šampūno.

Šio produkto kaina 11 eur. Įsigyti galite čia: https://bit.ly/3zuy8tM

 

NIMFĖ šveičiamasis muilas GERVUOGĖS

Sodraus gervuogių kvapo muilas puikiai tinka mišriai odai. Jis pašalina negyvas odos ląsteles, drėkina odą ir leidžia jai kvėpuoti. Gaivus uogų aromatas skaidrina nuotaiką bei primena nerūpestingą vasarą.

Šio produkto kaina 4 eur. Įsigyti galite čia: https://bit.ly/3gAQT7j

 

LAIMĖ KIŠKŪNĖ kosmetika – į tvarią gyvenseną orientuota integralioji erdvė, jungianti botaninę parfumeriją, edukaciją bei taikomąsias sritis: kultūrą, istoriją, antropologiją, ekologiją, natūralią kosmetiką, aromaterapiją.

 

Perkamiausi LAIMĖ KIŠKŪNĖ produktai LOCALS.LT yra šie:

 

Gaivus miškinių mėtų hidrolatas

100% natūralus, grynas Lietuvos miškų mėtų hidrolatas yra primonė mažinanti odos riebumą, niežėjimą, sutraukianti poras bei gerinanti kūno kvapą. Kadangi mėtos turi tonizuojančio poveikio – tai ryto terapijos dalis, maloniai atgaivinanti kūną. Ši priemonė taip pat gali būti naudojama burnos skalavimui. Tai nepakeičiamas produktas vasarą!

Šio produkto kaina 10 eur. Įsigyti galite čia: https://bit.ly/2T6Z8zo

 

Natūralus tekstilės ir patalynės kvapas MĖLYNA TYLA

Lovos skalbinių, užuolaidų, minkštų baldų, spintų kvapui šviežinti skirtas natūralus tekstilės ir patalynės kvapas. Čia atsiskleidžia malonus bei melancholiškas Provanso Alpių levandų kvapas. Taip pat tinka ir patalpoms kvėpinti.

Šio produkto kaina 17 eur. Įsigyti galite čia: https://bit.ly/3jlGbDK

 

MUILIUKAS – tai ypatingas produktas, gautas sudėjus augalinius aliejus su natrio šarmu, papildant eteriniais aliejais bei kitais natūraliais priedais. Šarmo ir aliejų maišymo produktas – muilas ir glicerinas. Komerciniuose muiluose pastarasis būna išfiltruojamas kremams gaminti. Mūsų natūraliuose muiluose glicerinas lieka ten, kur ir susidarė – muile, todėl oda yra drėkinama bei minkštinama. Kiekvienas mūsų natūralus muilas sukurtas žmogaus rankomis, atsakingai parenkant aukšto lygio sertifikuotas medžiagas.

Perkamiausi MUILIUKAS produktai LOCALS.LT yra šie:

 

Šveičiamasis muilas normaliai ir riebiai odai RYTO ŠIURKŠTUKAS

Ryto Šiurkštukas skirtas riebiai, mišriai ir normaliai odai. Produkto formulėje esantis maltas gintaras švelniai pašalina negyvas odos ląsteles, skatina kraujotaką bei atnaujina odą. Pipirmėčių, rozmarinų bei levandų eteriniai aliejai turi antibakterinį, energizuojantį ir balansuojantį poveikį. Būtent tai, ko reikia gerai dienos pradžiai!

Šio produkto kaina 5 eur. Įsigyti galite čia: https://bit.ly/2UcfuqE

 

Maitinantis muilas jautriai odai SAULĖS ZUIKUTIS

Saulės Zuikutis puikiai tinka pačiai jautriausiai odai, tiek suaugusiems, tiek kūdikiams ir vaikams. Pagrindinis muilo ingredientas alyvuogių aliejus intensyviai drėkina, suteikia gaivos ir švelnumo pojūtį. Šaltalankių aliejus ir vaistinės ramunėlės ramina odą, sumažina dirglumą ir paraudimą. Dėl savo švelnumo šis muilas puikiai tinka prausti veidą – oda lieka švari, gaivi ir minkšta.

Šio produkto kaina 4 eur. Įsigyti galite čia: https://bit.ly/3A4RENH

 

TEPU –  tai vieno ingrediento formulė Jūsų grožiui. 100% argano aliejus – drėkina ir apsaugo odą, kovoja su smulkiomis raukšlėmis, atkuria odos elastingumą, koreguoja odos nelygumus, tokius kaip odos tonas, saulės dėmės, strijos, randai. Minkština sausą odą: suskilinėjusius kulnus, alkūnes, lūžinėjančius nagus, mažina odos paraudimą. Atkuria pažeistus plaukus, maitina visų tipų plaukus, kad būtų stipresni ir minkštesni.

Šio produkto kaina 7 eur. Įsigyti galite čia: https://bit.ly/3A3cQnn

 

Šiuos bei daug kitų natūralių ir ekologiškų produktų rasite https://locals.lt/

KITI STRAIPSNIAI

Mada

Orui atšilus, neišvengiamai keičiame savo garderobą ir renkamės lengvesnius, šviesesnius drabužius. Dažnai tai asocijuojasi su naujų pirkinių sąrašu ir daug...

Skaityti
Mada

Metų pradžia mus priverčia stabtelėti ir apgalvoti savo tikslus ir įpročius. Naujas startas neįsivaizduojamas ir be atnaujinto įvaizdžio ar bent...

Skaityti
Šventės

Gruodis – tai laikas, kai norime dovanoti ir dalintis gerumu, kai norime būti drauge ir sukurti pačią geriausią nuotaiką. Pasiruošimo...

Skaityti