NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

Mamos diena – kaip nustebinti savo mamą

Mama – žodis, į kurį sutelpa tiek daug jausmų. Neperdėsime sakydami, jog tai pati svarbiausia pasaulio “profesija”. Mamos diena neturėtų būti vienintelė diena metuose, kai mamai padėkojame už rūpestį ir gyvybę. Tačiau pandemija labai stipriai paveikė santykį su pačiais artimiausiais, ypač tėvais. Daugelis žmonių nebuvo susitikę su savo artimaisiais metus laiko, norėdami apsaugoti šių sveikatą.

Todėl šią mamos dieną turime pasistengti padaryti įsimintina, jog atiduotumėm visą ilgesį ir dėkingumą, kurį sukaupėm per ilgą nesimatymo laiką.

Gal šiuo metu kaip tik ieškote dovanos savo mamai ir nežinote nuo ko pradėti?

Atrinkome kelis dovanų variantus, kurie pagelbės apsiprendžiant, kaip parodyti dėmėsį savo mamai:

Jei mamos antras vardas – Stilinga, dovanai paieškokite stilingo aksesuaro ar ilgaamžio drabužio, kuris papildys jos spintą ir leis kurti derinius, kurie privers gatvėje dar kartą atsisukti ir pagalvoti – kokia stilinga moteris!

Vienas iš tokių daiktų – kokybiška rankinė, kuri gali tapti pagrindiniu aprangos aksesuaru. Siūlome pasidairyti DISTYLED, PYKOK prekės ženkų asortimente mūsų parduotuvėse ir išrinkti mamai tinkamiausią.

Jei nesinori dovanoti rankinės, gal mamą nudžiugintų išskirtinis papuošalas?

Tokie ženklai, kaip SIMONA SAMOJAUSKAITĖ, MUNĖ (beja, šiuo metu MUNEI taikomos iki -40% nuolaidos) – išskirtiniai papuošalai, kurie nepalieka abejingų.

 

Jei mama, labiau už viską vertina jaukumą – gal verta pagalvoti apie namų kvapus, žvakę arba patogų megztinį?

Juk namų kvapas ar žvakė sukuria daug jaukumo namuose, o mama kiekvieną kartą užuodusi jūsų išrinktą kvapą pagalvos apie jus.

O gal norite padovanoti mamai šilumos jausmą? Megztinis puiki dovana, kuri yra tinkama dovanoti tikrai ne tik žiemą. Ką tik parduotuvėse pasirodžiusi nauja COOCOOMOS kolekcija – galimybė mamai padovanoti kokybę ir jaukumą.

 

O žinote, kas geriausia dovana mamai? Dėmesys.

Mamos tikrai įvertins gėlių puokštę ar tik pokalbį su ja. Dabar kai jau galima po truputį, laikantis saugaus atstumo lauke susitikti, skirkite laiko savo artimiesiems.

Padovanokite mamai gėlių, pakalbėkite, o šalia pokalbio galite kartu pasivaišinti kažkuo saldžiu. Gal šokoladu?

Užsukite į mūsų parduotuves LOCALS.LT Vilniuje ir Kaune arba apsipirkite internetu ir išrinkite mamai geriausią dovaną!

KITI STRAIPSNIAI

Mada

Orui atšilus, neišvengiamai keičiame savo garderobą ir renkamės lengvesnius, šviesesnius drabužius. Dažnai tai asocijuojasi su naujų pirkinių sąrašu ir daug...

Skaityti
Mada

Metų pradžia mus priverčia stabtelėti ir apgalvoti savo tikslus ir įpročius. Naujas startas neįsivaizduojamas ir be atnaujinto įvaizdžio ar bent...

Skaityti
Šventės

Gruodis – tai laikas, kai norime dovanoti ir dalintis gerumu, kai norime būti drauge ir sukurti pačią geriausią nuotaiką. Pasiruošimo...

Skaityti