NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

Maištingai naujai pradžiai

Metų pradžia mus priverčia stabtelėti ir apgalvoti savo tikslus ir įpročius. Naujas startas neįsivaizduojamas ir be atnaujinto įvaizdžio ar bent keleto naujų spintos elementų. Mes tikime, kad drabužiai gali įkvėpti veikti ir sukurti tam tikrą emociją, tad linkime pasirinkti tuos, su kuriais jausitės geriausia savo versija!

Jei reikėtų įvardinti, kokias savybes stimuliuoja koks prekės ženklas, 2ru2ra tikrai atsidurtų šalia žodžių drąsa, ryžtas ir užsispyrimas. Šis ženklas išskirtinis savo kokybe ir ilgaamžiškumu, unikaliomis detalėmis, kurios drabužius paverčia išskirtiniais ir nepamirštamais.

Maištingas, universalus, ironiškas – tokiais žodžiais save apibūdina patys 2ru2ra kūrėjai ir provokuojamai skelbia, kad šiais laikais, norint išsiskirti iš minios, nereikia turėti panko šukuosenos ar rėkti išgirdus Sex Pistols įrašus. Būti visiškai įsimylėjus savo unikalumą ir maištingą požiūrį – tai yra tikroji panko siela, kuri šiandien puošiasi būtent 2ru2ra drabužiais ir aksesuarais.

Ambicingas prekės ženklas kviečia išsilaisvinti, būti ne tokiais rimtais ir nuobodžiais ir tikėti savimi. Būtent tokiam polėkiui nuteikia modernūs klasikiniai modeliai, kuriuose dominuoja juoda spalva ir grubios, atpažįstamos detalės.

Šiandien norime pristatyti naująją 2ru2ra kolekciją, kurią galite rasti LOCALS.LT fizinėse ir internetinėje parduotuvėse. Kaip ir visi kiti šio prekės ženklo drabužiai, naujoji kolekcija yra lengvai derinama tarpusavyje ir pritaikoma skirtinguose įvaizdžiuose – nuo kasdienio iki puošnaus ir elegantiško. Šiais drabužiais galite sukurti aibę skirtingų, nepamirštamų derinių.

Kviečiame į savo naujus tikslus žengti drąsiai ir maištingai!

Apžiūrėkite naują 2ru2ra kolekciją mūsų fizinėse ir internetinėje parduotuvėse! W W W .L O C A L S . L T

KITI STRAIPSNIAI

Perlai jau nuo senų senovės buvo vertinami dėl savo magiško spindesio ir žėrėjimo. Net keičiantis mados tendencijoms, perlai niekuomet netapo...

Skaityti

Pavasaris – puiki proga atlikti spintos reviziją – peržiūrėti jau turimus drabužius ir papildyti naujais. Atliekant spintos reviziją svarbu atkreipti...

Skaityti

Islandijoje gimęs, Lietuvoje gaminamas bei puoselėjamas prekės ženklas „Huginn Muninn“ pristato limituoto leidimo drabužių kolekciją, sukurtą iš kruopščiai atrinktų audinių...

Skaityti