NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

KRISTI ANDRESS prekės ženklas – įkvėptas gyvenimo

Sunku surasti lietuvį, kuris nėra girdėjęs ar bent jau matęs išskirtinių KRISTI ANDRESS aksesuarų ir drabužių, kurių nesumaišysi su niekuo kitu.  Augalai, vabzdžiai tarsi tikri nugulę ant suknelių, skarelių, apsiaustų. Apgalvoti drabužių siluetai, iš toli atpažįstamos juodos raidės ir šūkis – CELEBRATE LIFE, kurį pastebėsite užkoduotą kiekviename KRISTI ANDRESS kūrinyje.

Ir būtent apie tai ir yra šis prekės ženklas, apie gyvenimo šventimą. Juk negali liūdėti apsirengęs tobulai tinkantį drabužį?

Jei dar nesate susipažinę su šiuo prekės ženklu, nepraleiskite progos apžvelgti produktus, kuriuos labiau norisi vadinti meno kūriniais, nei tiesiog drabužiais. KRISTI ANDRESS gaminiai galėtų gulėti šalia mados gigantų, tokių kaip GUCCI, COCO CHANEL, ir niekuo jiems nenusileistų. Nei iki smulkmenų išdirbta kokybe, nei siluetais, nei idėja.

LOCALS.LT ypatingai džiaugiasi šia draugyste su KRISTI ANDRESS, todėl negalime praleisti progos ir nepasidalinti su jumis produktais, kuriuos įsimylėjome.

Nuo podiumų nedingstantis aksesuaras, kuris papildys jūsų rūbų derinį – skarelė.

Viena pusė su išskirtiniu printu, kurį Kristi Andress mados namų dizainerė Kristina Kalinauskaitė pavadino “ŽYDĖJIMAS”. Didelio žemėlapio piešinyje persipina dizainerei ypač artimi įvairiaspalviai floros ir faunos motyvai.

Įsigyti galite: https://bit.ly/3lTizFZ

Jei paklaustumėme, koks raštas niekada neišeina iš mados, apie ką pagalvotumėte? Mes apie leopardo raštą! Nemirštanti klasika, ar ne?

Būtent dėl šios priežasties negalime nepasidalinti KRISTI ANDRESS suknele būtent su šiuo raštu.

Ją dizainerė pavadino – “Visų dreskodų suknelė”. Įsivaizduokite situaciją, kurioje gautumėte bilietą į kelionę, bet jokios užuominos ką joje veiktumėte ir sąlygą, kad galite pasiimti tik vieną drabužį. Būtent ši suknelė turėtų atsidurti Jūsų lagamine! Ji puikiausiai tiktų prabangiausiame vakarėlyje, romantiškoje vakarienėje, ėjimui į teatrą ir net ilgam pasivaikšiojimui pajūriu.

Įsigyti galite: https://bit.ly/3i62pbh

Na ir paskutinis produktas, kuris pavergė visų kolegių širdis ir atsidūrė mūsų “wishlist” – sarafanas.

Dienos įvaizdį sukursite vilkėdama su klasikiniais prailgintais marškiniais, derinys su golfu ar baltais marškinėliais puikiai tiks laisvalaikiui, o dėl specialiai dizainerės išieškotos formos ir dvigubo priekio- nuostabiai atrodys tiesiog vilkimas vienas ant nuogo kūno, tad vakarėlyje tikrai neleis likti nepastebėtai!

Įsigyti galite: https://bit.ly/3CLi0oq

Tikimės, jog KRISTI ANDRESS pamilsite taip pat stipriai, kaip ir mes!

Visą kolekciją galite apžiūrėti LOCALS.LT parduotuvėje Panoramoje arba internetu https://bit.ly/3CHoDIt

KITI STRAIPSNIAI

Mada

Orui atšilus, neišvengiamai keičiame savo garderobą ir renkamės lengvesnius, šviesesnius drabužius. Dažnai tai asocijuojasi su naujų pirkinių sąrašu ir daug...

Skaityti
Mada

Metų pradžia mus priverčia stabtelėti ir apgalvoti savo tikslus ir įpročius. Naujas startas neįsivaizduojamas ir be atnaujinto įvaizdžio ar bent...

Skaityti
Šventės

Gruodis – tai laikas, kai norime dovanoti ir dalintis gerumu, kai norime būti drauge ir sukurti pačią geriausią nuotaiką. Pasiruošimo...

Skaityti