NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

KAIP PASIRUOŠTI PAVASARINĖMS SAULĖS VONIOMS?

Vos termometro stulpeliui pakilus aukščiau nei 10 laipsnių, norisi išsivaduoti iš šiltų žieminių megztinių, į spintos gilumą padėti paltus ir išbėgus į lauką su sijonu, pajusti, kaip nuogas kojas šildo pavasarinė saulė.

 

Tačiau tam būtina pasiruošti! Tikriausiai ne vienas žino, jog pavasarinės saulės spinduliai, nors ir atrodo nekalti, tačiau yra vieni pavojingiausių – neatsargiai mėgaujantis ja, galima stipriai nusvilti. Todėl odą pradėti ruošti saulės vonioms reikia jau dabar.

 

Pirmas žingsnis, kurį labai svarbu padaryti prieš pereinant į nuogų kojų sezoną – negyvų odos ląstelių šveitimas.

Žiemą, dažniausiai, yra nešiojami uždari drabužiai, kurie nuolat glaudžiasi prie odos, kas skatina plaukelių įauginėjimą, bėrimų atsiradimą ir kitas odos problemas, kurios gali apkartinti pasiruošimą pavasario/vasaros sezonui. Todėl reikėtų nepamiršti odos šveitimo.

Šveitikliu reikėtų nepiktnaudžiauti, tačiau jei žinote, jog mėgausitės saule – diena prieš nušveiskite odą. Tai padės ne tik lygiai įdegti, bet ir pažadinti kraujotaką. Reguliariai naudojant šveitiklį, galite pastebėti net sumažėjusį celiulitą ar strijas.

 

Antras žingsnis – odos maitinimas.

Nepamirškite po kiekvienos depiliacijos, saulės vonių ar šveitimo – pamaitinti odos.

Odos išsausėjimas lemia greitesnį jos senėjimą, odos plonėjimą, gali sukelti bėrimus, niežėjimą, o vasarą ir greitesnį nusvilimą nuo saulės.

Tokių problemų galima labai lengvai išvengti nepamirštant pasitepti kremu kiekvieną dieną po maudynių duše.

 

Trečias žingsnis – SPF! Apsauginio SPF kremo negalima praleisti niekada, nesvarbu ar tai žiema ar tuo labiau pavasaris.

SPF nenaudojimas ne tik skatina greitesnį senėjimą, raukšlių atsiradimą, pigmentines dėmes, tačiau ateityje gali atsiliepti neigiamais sveikatai padariniais.

Taigi, šio žingsnio odos priežiūros rutinoje geriau nepraleisti!

Ketvirtas žingsnis – natūralios priemonės.

Saulės spinduliai ir priemonės, turinčios daug nenatūralių priemaišų (stiprūs kvapikliai ir t.t…) gali sukelti alergiją. Todėl saulei tampant vis kaitresnei, rinkitės natūralaus pagrindo priemones.

Taip išvengsite galimo odos suerzinimo, kuris gali sugadinti ir pavasarinę nuotaiką.

O ką daryti, jei norisi demonstruoti nuogas kojas, tačiau jaudinatės dėl neįdegusios odos?

Gera optinė apgaulė – aliejai, kurie odai suteikia žvilgesio, šilto atspalvio, oda atrodo ne tik sveikesnė, bet ir, tarsi, labiau įdegusi.

Tačiau jeigu norisi stipresnio ir greito įdegio – galite išbandyti įvairias savaiminio įdegio priemones arba įdegį skatinančius aliejus (tik nepersistenkite ir nepamirškite SPF apsaugos!). Taip galėsite išnaudoti pavasarinę saulę ir įdegti dar iki vasaros pradžios.

Mūsų draugai MANILLA sukūrė naują odos priežiūros liniją – ODORE, kurioje rasite priemones, kurios padės saugiai mėgautis saule ir džiaugtis šilkine oda.

Šią savaitę mūsų naujienlaiškio prenumeratoriams skiriamas specialus NUOLAIDOS KODAS, su kuriuo MANILLA ODORE kūno SPA linijai taikoma – 20% NUOLAIDA

Pasinaudokite proga įsigyti ODORE linijos produktų ir sutikite vasarą pasiruošę!

 

KITI STRAIPSNIAI

Mada

Orui atšilus, neišvengiamai keičiame savo garderobą ir renkamės lengvesnius, šviesesnius drabužius. Dažnai tai asocijuojasi su naujų pirkinių sąrašu ir daug...

Skaityti
Mada

Metų pradžia mus priverčia stabtelėti ir apgalvoti savo tikslus ir įpročius. Naujas startas neįsivaizduojamas ir be atnaujinto įvaizdžio ar bent...

Skaityti
Šventės

Gruodis – tai laikas, kai norime dovanoti ir dalintis gerumu, kai norime būti drauge ir sukurti pačią geriausią nuotaiką. Pasiruošimo...

Skaityti