NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

Ką mums reiškia Vilniaus miesto simbolis?

Visi pamatę bent Eifelio bokšto kontūrus paminime Paryžių, pastebėjus Laisvės statulos vaizdą, galvoje net suskamba „New York, New York”. O ar kada susimąstėte, koks yra Vilniaus miesto simbolis ir kuo turėtume garsinti savo miestą jo svečiams?

Nors Vilnius – kupinas tiek istorinių, tiek modernių (ir itin fotogeniškų) vietų, Gedimino pilies bokštas – ta vieta, kurią turėtų aplankyti kiekvienas miesto svečias. Tai simbolis ir legenda, kuri mums itin reikšminga. Gedimino pilies bokštas – neabejotinai prasmingiausias miesto simbolis, nes siejamas su jo atsiradimu. Ant šio kalno, pasak legendos, kaukė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino susapnuotas geležinis vilkas, davęs pradžią mūsų mylimo miesto kūrimui.

Gedimino pilies bokštas puikiai matomas iš įvairių sanemiesčio vietų bei aplinkinių rajonų. Tačiau jei miesto svečias, kuriam aprodysite Vilnių, sakys, kad bokštas puikiai matosi iš apačios, tad neverta kilti aukštyn, paprieštaraukite ir vis tiek pakvieskite užsikelti į viršų – nuo kalno atsiveria nuostabi miesto panorama! Na, o jei esate vilnietis ir Gedimino bokštą lankėte seniai arba nelankėte išvis – nedelskite ir pamatykite mylimą miestą kitu kampu – nustebsite, koks geras jausmas pabūti turistu savo mieste! Nes mūsų miestas – Unexpectedy Amazing!

Vilniaus miestas šiemet švenčia 700-ąjį jubiliejų ir ta proga norime pasidžiaugti dovana, kuri tokia jauna ir ryški kaip pats Vilnius! Tik pažiūrėkite – argi nesinori čiupti šį pledą ir keliauti su šeima ar draugais piknikauti neatrastose, netikėtai nuostabiose Vilniaus vietose?

Pledas Unexpectedly Amazing – tai išskirtinis akcentas, kuris atras vietą kiekvieno vilniečio namuose, o taip pat bus puiki dovana ir Vilniaus priminimas gyvenančiam svetur, bet mylinčiam mūsų netikėtai nuostabų miestą. Ryškus ir lengvas – šis pledas toks jaunas kaip pats Vilnius.

Pledas išsiskiria aukštos kokybės itin maloniu žakardiniu audiniu, pagamintu iš perdirbtos medvilnės – medžiagos savybės puikiai tinkamos tiek vasarą, tiek šaltuoju metų laiku. Perdirbta medvilnė sertifikuota ir atitinka STANDARD 100 by OEKO-TEX standartą, tai užtikrina, kad produkcijos metu nebuvo naudojami kenksmingi chemikalai ar sintetinės medžiagos.

Pledas rūpestingai supakuojamas į perdirbto popieriaus dovanų dėžę ir dovanų maišą. Tad jei norite šį pledą padovanoti – tai itin patogu! Pledą galite įsigyti mūsų fizinėse parduotuvėje Vilniuje – PC Panorama, PC G9 ir Vilniaus miesto savivaldybės 1-ajame aukšte. Taip pat – internetinėje parduotuvėje:

VILNIAUS pledas UNEXPECTEDLY AMAZING – LOCALS.LT

Dalelė Vilniaus miesto Jūsų namuose!

KITI STRAIPSNIAI

Turbūt sutiksite, kad kvapas ir spalva – itin stiprūs žmogaus pojūčiai, kurie leidžia mums pažinti pasaulį. Viena spalva mus tonizuoja...

Skaityti

Žodis „lauktuvės” mums visiems yra gerai pažįstamas, visgi terminų žodynas sukonkretina jo reikšmę: lauktuvės – laukiantiesiems dovanos; ko nors laukimo...

Skaityti

Perlai jau nuo senų senovės buvo vertinami dėl savo magiško spindesio ir žėrėjimo. Net keičiantis mados tendencijoms, perlai niekuomet netapo...

Skaityti