NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

IŠPARDAVIMAMS DAR TIKRAI NE PABAIGA! LOCALS.LT NAUJIENA – DIDŽIAUSIA LIETUVOS DIZAINERIŲ IŠPARDUOTUVĖ PO VIENU STOGU

Prekybos centre EUROPA įsikūrusi mūsų parduotuvė pakeitė savo įvaizdį. Nuo šiol ten rasite didžiausią Lietuvos dizainerių išparduotuvę, kurioje visiems drabužiams bei namų tekstilei taikomos nuo – 30% nuolaidos. Tai išskirtinis šansas įsigyti tokių prekės ženklų, kaip UNLABEL, FLOW, LANA ERUNT, ATELLA, LADADIENA, AGNĖ GILYTĖ, LINEN ME produktus su didelėmis nuolaidomis.

Gal šiuo metu ieškote naujų drabužių rudeniui ir žiemai, o gal kaip tik planuojate atostogas ir ieškote suknelės? PC EUROPA esančioje LOCALS.LT IŠPARDUOTUVĖJE rasite viską, ko tik gali prireikti. Be to, jūs ne tik įsigysite Lietuvoje pagamintą produktą, palaikysite Lietuvos dizainerius, bet ir daug sutaupysite. Todėl, jei atrodo, jog išpardavimai jau visur baigėsi, nepamirškite užsukti pas mus – galbūt čia išsirinksite tai, apie ką ilgai svajojote.

Dalinamės mūsų mėgstamiausiomis prekėmis/prekių ženklais, kuriuos galėsite rasti LOCALS.LT POP UP IŠPARDUOTUVĖJE PC EUROPA:

LANA ERUNT – išskirtinės kokybės vilnos gaminiai, kurie ne tik šildo, bet ir visada atrodo stilingai dėl nesenstančių kirpimų bei modelių. Įsigyti kokybišką vilnos gaminį visada verta, o ypač tada, kai jam taikomos didelės nuolaidos.

UNLABEL – vienas ryškiausių prekės ženklų Lietuvos mados pasaulyje, kuris tikrai yra vertas užimti vietą jūsų spintoje. UNLABEL prekės ženklas labai retai taiko tokias dideles nuolaidas, todėl nepraleiskite progos papildyti savo rudens įvaizdį jų kurtu drabužiu.

LINEN ME – ar kada svajojote apie liną savo namuose, tik šiuos norus sustabdė aukšta kokybiško lino kaina. Dabar galite pasinaudoti puikia proga ir įsigyti lino patalynę, staltieses ar servetėles. Kada, jei ne dabar, papuošti savo namus?

Iki susitikimo LOCALS.LT išparduotuvėje PC EUROPA!

KITI STRAIPSNIAI

Mada

Metų pradžia mus priverčia stabtelėti ir apgalvoti savo tikslus ir įpročius. Naujas startas neįsivaizduojamas ir be atnaujinto įvaizdžio ar bent...

Skaityti
Šventės

Gruodis – tai laikas, kai norime dovanoti ir dalintis gerumu, kai norime būti drauge ir sukurti pačią geriausią nuotaiką. Pasiruošimo...

Skaityti
Mada

Ekologija, tvari mada, rūšiavimas – žodžiai, apie kuriuos pagalvojame, jei ne kasdieną, tai bent jau į savaitę kartą. Juos matome...

Skaityti