NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 49€

DIDIEJI IŠPARDAVIMAI: KĄ VERTA ĮSIGYTI

Atėjus pavasariui, dažnam žmogui galva apsvaigsta ne tik nuo pirmųjų saulės spindulių, bet ir nuo visose vitrinose rėkiančių užrašų – NUOLAIDOS ar IŠPARDAVIMAS. Juk naujo daikto įsigyjimas suteikia tiek daug pasitenkinimo ir laimės. Todėl dažnai, nejučiomis, atsiranda poreikis, nusipirkti kažką čia ir dabar, nepaisant ar to drabužio tikrai reikia.

 

Kaip susivaldyti neišleidus didelės sumos ant spontaniškų pirkinių? Kaip planuoti savo pirkinius, jog nauji daiktai nedulkėtų spintoje?

 

Šį kartą nepasakosime apie tai, ką jau daug kartų girdėjote – apie kapsulinę spintą, apie tai, jog reikia pirkti neutralių spalvų drabužius, jog jie lengvai derėtų tarpusavyje ir niekada neišeitų iš mados. Mes siūlome peržvelgti karščiausias pavasario tendencijas ir sutaupant įsigyti tokius drabužius, kurie tikrai nedulkės spintoje.

 

Švarkai – jie niekada nesileidžia iš mados viršūnės, keičiasi tik jų siluetai, spalvos ir audiniai. Šį pavasarį ypatingai madingi vyriško silueto švarkai. Išpardavimo metu tikrai galima surasti ne vieną tokį švarką! Siūlome apžiūrėti 2RU2RA, UNLABEL, FLOW prekės ženklų asortimentą.

 

Laisvalaikio kostiumai – karantino metu užkariavę visų širdis ir iš namų išėję į gatves, niekur nesitraukia ir iš pavasario tendencijų. Išpardavimas yra puiki proga investuoti į kokybišką, išskirtinį laisvalaikio kostiumą. Tokius siūlo ne vienas lietuviškas prekės ženklas – Le SLAP, HAPPEAK, FLOW, COOCOOMOS ir kiti.

Puošnios suknelės. Juk pavasaris bei vasara – švenčių metas. Tačiau kuo pasipuošti dažnai ieškome paskutinę minutę ir dėl šios priežasties išleidžiame nemažą pinigų sumą. O jeigu sutaupytumėte ir išsvajotą suknelę įsigytumėte iš anksto? Išpardavimo metu siūlome atkreipti dėmesį į šiuo metu ypač populiarias laisvo silueto sukneles, kurios tiks ne tik pasipuošti į šventę, bet ir užsidėti karštą vasaros dieną. Šiuo metu didelės nuolaidos taikomos UNDRESS, UNLABEL,FLOW prekės ženklų suknelėms.

Ryškios spalvos. Šį pavasarį ryškios spalvos vyrauja visur nuo gatvės mados iki podiumų. Bet daugiausiai spalvų šiais metais sugėrė iki šiol nepelnytai buvęs neutralių spalvų, įprastų formų drabužis – paltas. Naujausios tendencijos rodo, jog gatvėse pasipils ryškus, įdomūs, tautiniais arba neįprastais raštais marginti paltai. Tokį galite įsigyti ir Jūs!

Lietuvių prekės ženklas ZEFYRAS, būtent, garsėja spalvingais, neįprastais paltais, o šiuo metu jiems taikomos didelės nuolaidos.

Kokybė. Nėra geresnės progos nei išpardavimas įsigyti kokybiškus daiktus pigiau. Galbūt jau seniai svajojate apie dizainerio kurtą suknelę, rankinę ar kostiumą? Išpardavimo metu visa tai galite įsigyti už daug mažesnę kainą! Siūlome investuoti į kokybiškus daiktus, kuriuos nešiosite ne vieną sezoną.

Šiuo metu LOCALS.LT pavasario išpardavime daugumai lietuvių dizainerių kolekcijų taikomos didelės nuolaidos, kviečiame apsižvalgyti!

 

 

KITI STRAIPSNIAI

Mada

Orui atšilus, neišvengiamai keičiame savo garderobą ir renkamės lengvesnius, šviesesnius drabužius. Dažnai tai asocijuojasi su naujų pirkinių sąrašu ir daug...

Skaityti
Mada

Metų pradžia mus priverčia stabtelėti ir apgalvoti savo tikslus ir įpročius. Naujas startas neįsivaizduojamas ir be atnaujinto įvaizdžio ar bent...

Skaityti
Šventės

Gruodis – tai laikas, kai norime dovanoti ir dalintis gerumu, kai norime būti drauge ir sukurti pačią geriausią nuotaiką. Pasiruošimo...

Skaityti