LOTERIJA

LOTERIJOS TAISYKLĖS

Visose LOCALS.LT parduotuvėse (prekybos centruose GO9, PANORAMA ir EUROPA) bei WWW.LOCALS.LT perkant prekių už 30 € ar daugiau – penki lietuviško dizainų namų LOCALS.LT pirkėjai gali laimėti metinę žurnalo „LAMŲ SLĖNIS“ prenumeratą.

Loterijos taisyklės:

1. Loterija vyksta nuo 2018 m. gruodžio 4 iki gruodžio 16 dienos. Laimėjimas – asmeninė leidinio „Lamų slėnis“ metų prenumerata.

2. Loterijoje gali dalyvauti visi LOCALS.LT pirkėjai nuo 2018 m. gruodžio 3 iki 16 dienos įsigiję prekių už 30 € ar daugiau.

3. Perkant prekių už 30 € ar daugiau LOCALS.LT parduotuvėse prekybos centruose GO9, EUROPA ir PANORAMA, registruotis reikia pildant registracijos formą kasose. Registruotis galima ne vieną kartą.

4. Elektroninėje parduotuvėje WWW.LOCALS.LT loterijoje automatiškai dalyvauja visi įsigiję prekių už 30 € ar daugiau.

5. Loterijos laimėtojai bus išrinkti atsitiktine tvarka ir asmeniškai informuojami registracijos formoje nurodytu el. paštu. Taip pat skelbiami LOCALS.LT „Facebook“ paskyroje.

6. Laimėtojai turės pateikti nuskenuotą pirkimo čekį. Pirkimo čekį būtina išsaugoti iki žaidimo pabaigos. Pirkimo čekio data privalo sutapti su žaidimo laikotarpiu.

7. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti šias žaidimo taisykles ir (arba) nutraukti žaidimą esant nenumatytoms aplinkybėms, apie tai informavęs LOCALS.LT „Facebook“ paskyroje.