LOTERIJA

LOTERIJOS TAISYKLĖS

LOCALS.LT parduotuvėje prekybos centre EUROPA perkant prekių už 25 € ar daugiau – vienas pirkėjų gali laimėti apsipirkimo metu išleisto prekių krepšelio sumą dovanų.

Loterijos taisyklės:

1. Loterija vyksta nuo 2018 m. gruodžio 17 iki gruodžio 31 dienos. Laimėjimas – įsigyto prekių krepšelio suma. Laimėtos sumos dovanų kuponą galima panaudoti perkant prekių ne mažiau nei už 50 €.

2. Loterijoje gali dalyvauti visi LOCALS.LT parduotuvės EUROPOJE pirkėjai nuo 2018 m. gruodžio 17 iki 31 dienos įsigiję prekių už 25 € ar daugiau.

3. Perkant prekių už 25 € ar daugiau LOCALS.LT parduotuvėje prekybos centre EUROPA, registruotis reikia pildant registracijos formą kasose. Registruotis galima ne vieną kartą.

4. Loterijos laimėtojai bus išrinkti atsitiktine tvarka ir asmeniškai informuojami registracijos formoje nurodytu el. paštu. Taip pat skelbiami LOCALS.LT „Facebook“ paskyroje.

5. Laimėtojai turės pateikti pirkimo čekio kopiją. Pirkimo čekį būtina išsaugoti iki žaidimo pabaigos. Pirkimo čekio data privalo sutapti su žaidimo laikotarpiu.

6. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti šias žaidimo taisykles ir (arba) nutraukti žaidimą esant nenumatytoms aplinkybėms, apie tai informavęs LOCALS.LT „Facebook“ paskyroje.